Kiedy 3. odcinek The Last of Us od HBO? Premiera online i w telewizji 

„The Last of Us” to niezwykle popularna gra wideo, która została wydana w 2013 roku. Szybko zyskała ona ogromną rzeszę fanów i została pochwalona za wciągającą fabułę, zapadających w pamięć bohaterów oraz innowacyjne mechaniki rozgrywki. Teraz, prawie dekadę później, „The Last of Us” ma otrzymać adaptację na żywo od HBO. Fani z niecierpliwością oczekują na premierę, jednak na razie nie wiadomo, kiedy odcinki będą dostępne.

Przetrwanie w świecie po zagładzie - The Last of Us jako gra postapokaliptyczna

„The Last of Us” to gra, która osadzona jest w postapokaliptycznym świecie, w którym większość ludzi została zabita przez tajemniczy wirus. Gracz wciela się w Joela, który jest przemocą zmuszony do opieki nad młodą dziewczynką imieniem Ellie. Razem przemierzają oni pustkowia Ameryki Północnej, starając się przetrwać w świecie, w którym nikt nie jest bezpieczny.

Na horyzoncie adaptacja gry "The Last of Us" - czekamy na datę premiery serialu od HBO

W styczniu 2020 roku HBO ogłosiło, że zamówiło serial na podstawie gry „The Last of Us”. Produkcją zajmą się Craig Mazin, znany z „Czarnobyla”, oraz Neil Druckmann, twórca gry „The Last of Us”. Od tego czasu nie przekazano zbyt wielu szczegółów na temat adaptacji, ale wiadomo, że w rolach głównych wystąpią Pedro Pascal („The Mandalorian”) jako Joel oraz Bella Ramsey („Gra o tron”) jako Ellie. Na razie nie wiadomo, kiedy odcinki serialu będą dostępne. Pierwotnie planowano, że produkcja rozpocznie się w marcu 2020 roku, ale z powodu pandemii COVID-19 prace zostały zawieszone. Dopiero w sierpniu 2020 roku Pedro Pascal ujawnił, że produkcja ma ruszyć „wkrótce”. Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy to dokładnie nastąpi. Jednak fani serialu mają nadzieję, że odcinki będą dostępne już w 2022 roku. Są to jednak tylko spekulacje i nie ma oficjalnego potwierdzenia, kiedy odcinki będą dostępne w HBO.

The Last of Us" w Polsce - serial od HBO będzie dostępny online!

Jednakże, jeśli chodzi o emisję serialu w Polsce, na pewno będzie można go oglądać na antenie HBO oraz w serwisie HBO GO. Wszystkie odcinki serialu będą udostępnione dla widzów na platformie HBO GO, co oznacza, że będą one dostępne online.

Od gry po film i serial - adaptacje świata "The Last of Us" i oczekiwania fanów

Warto zauważyć, że to nie pierwsza adaptacja gry „The Last of Us”. W 2014 roku została wydana historia poboczna pod tytułem „The Last of Us: Left Behind”, która skupiała się na relacji między Ellie i jej przyjaciółką Riley. W 2020 roku powstał także animated film „The Last of Us Part II: Ellie’s Revenge”, który stanowi kontynuację wydarzeń z drugiej części gry. Adaptacje te cieszyły się sporą popularnością wśród fanów, co daje nadzieję na to, że i serial od HBO spotka się z pozytywnym odbiorem widzów. Trzymajmy więc kciuki, aby odcinki „The Last of Us” pojawiły się jak najszybciej i spełniły oczekiwania fanów!

Kiedy kolejne odcinki The Last of Us? – premiery na HBO i HBO Max

  1. Odcinek 1 – 16.01.2023
  2. Odcinek 2 – 23.01.2023
  3. Odcinek 3 – 30.01.2023
  4. Odcinek 4 – 6.02.2023
  5. Odcinek 5 – 13.02.2023
  6. Odcinek 6 – 20.02.2023
  7. Odcinek 7 – 27.02.2023
  8. Odcinek 8 – 6.03.2023
  9. Odcinek 9 – 13.03.2023

Podsumowanie

Podsumowując, adaptacja gry wideo „The Last of Us” od HBO jest jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali ostatnich lat. Mimo że na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie odcinki będą dostępne, fani mają nadzieję, że pojawią się one już w 2022 roku. Serial zostanie wyemitowany na antenie HBO oraz w serwisie HBO GO, co oznacza, że będzie dostępny online. Po wcześniejszych adaptacjach gry, jakimi były „The Last of Us: Left Behind” oraz „The Last of Us Part II: Ellie’s Revenge”, oczekiwania fanów są bardzo wysokie. Mimo to, z uwagi na zaangażowanie twórców, jak Craig Mazin i Neil Druckmann, oraz obsady aktorskiej, w której znajdują się takie gwiazdy, jak Pedro Pascal czy Bella Ramsey, nie można wykluczyć sukcesu tej adaptacji. Teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje i datę premiery.

 

Zobacz poprzedni artykuł: Microsoft zastąpi system plików NTFS systemem ReFS w niektórych Windows 11. Co to oznacza?

Related Articles

Dodaj komentarz