Pandora Gate: Stuu zatrzymany przez policję w Wielkiej Brytanii. Na nagraniu widać, jak jest kopany i duszony

stuu-zatrzymany-w-luton-1-433x720

Pandora Gate to nazwa afery, która wstrząsnęła polskim internetem. Dotyczy ona zarzutów o pedofilię i nadużycia seksualne wobec nieletnich fanek przez niektórych znanych youtuberów i influencerów. Jednym z głównych oskarżonych jest Stuart Burton, znany jako Stuu, który w 2020 roku zniknął z sieci. Teraz okazuje się, że Stuu został zatrzymany przez policję w Wielkiej Brytanii, gdzie przebywał od kilku lat. Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać, jak jest brutalnie pobity przez funkcjonariuszy.

Zatrzymanie Stuu w Londynie

Według informacji podanych przez portal [Przegląd Sportowy], Stuu został zatrzymany 9 października 2023 roku w Londynie. Policja przeprowadziła nalot na jego mieszkanie po otrzymaniu zgłoszenia o podejrzeniu popełnienia przestępstw seksualnych na terytorium Polski. W trakcie akcji doszło do awantury, podczas której Stuu próbował się bronić i uciec. Na nagraniu, które nagrał jeden z sąsiadów i opublikował w serwisie [YouTube], słychać krzyki i przekleństwa. Widać też, jak policjanci kopią Stuu po głowie i duszą go kolanem na szyi. Jeden z nich krzyczy: “Spokojnie, spokojnie, nie ruszaj się, bo cię zastrzelę”.

 

Reakcje internautów na nagranie

Nagranie wywołało oburzenie i dyskusję w internecie. Niektórzy uważają, że Stuu zasłużył na takie traktowanie za to, co robił nieletnim dziewczynom. Inni twierdzą, że policja przekroczyła swoje uprawnienia i stosowała nieproporcjonalną siłę. Jeszcze inni podkreślają, że Stuu jest tylko podejrzanym i ma prawo do domniemania niewinności.

 

Pandora Gate: skandal z udziałem youtuberów i nieletnich fanek

Sprawa Pandora Gate wybuchła na początku października 2023 roku, gdy Sylwester Wardęga opublikował na swoim kanale [WATAHA – Krulestwo] film poświęcony Stuu i kilku innym youtuberom, którym zarzucał pedofilię i nadużycia seksualne wobec nieletnich fanek. Film był efektem śledztwa, jakie Wardęga przeprowadził wspólnie z innym twórcą internetowym Konopskyy’m. W materiale przedstawiono wiele dowodów i zeznań świadków, którzy potwierdzali zarzuty.

 

Oskarżeni youtuberzy Pandora Gate

Wśród oskarżonych znaleźli się m.in. Marcin Dubiel, Fagata i Boxdel, którzy mieli wiedzieć o zachowaniach Stuu i nie reagować. Niektórzy z nich również mieli utrzymywać kontakty seksualne z nieletnimi dziewczynami lub je molestować. Sprawa wywołała wielkie poruszenie i oburzenie w polskim internecie. Do głośnej afery odniósł się nawet premier Mateusz Morawiecki, który zapowiedział stanowcze działania służb w celu wyjaśnienia sprawy i ukarania winnych.

 

Co dalej ze Stuu?

Sprawa Pandora Gate jest nadal w toku i może mieć dalsze konsekwencje prawne i społeczne dla zamieszanych osób. Na razie nie wiadomo, co stanie się ze Stuu po jego zatrzymaniu w Wielkiej Brytanii. Czy zostanie deportowany do Polski? Czy będzie miał szansę na obronę? Czy przyzna się do winy? Odpowiedzi na te pytania poznamy prawdopodobnie w najbliższym czasie. Sprawdź również nasz poprzedni artykuł Pandora Gate – Kontrowersje wokół zatrzymania YouTubera Stuu

Related Articles

1 Comment

  • […] Podsumowując, kupno konsoli powystawowej to idealny prezent z okazji Świętego Mikołaja, który łączy w sobie świetny stan techniczny, oraz atrakcyjną cenę. Nie ma potrzeby wydawania większej ilości pieniędzy na nowy produkt, gdy można nabyć konsolę powystawową, która zapewni doskonałą rozrywkę i radość z graczy w Twoim życiu. Święty Mikołaj mógłby sam tego nie lepiej zaplanować! Zobacz nasz wcześniejszy artykuł Pandora Gate. […]

Dodaj komentarz