Kolejna loteria Buddy – youtuber przejdzie do historii

Kolejna loteria Buddy- Youtuber przejdzie do historii

Budda organizuję kolejną loterię o łącznej wartości ponad trzech miliony złotych. Youtuber zakupił 7 samochodów które specjalnie przerobił aby były jeszcze bardziej atrakcyjne i sportowe dla szczęśliwców- na razie jednak pozostaje oglądnięcie dość obszernego materiału który zawiera wszystkie szczegóły dotyczące tego projektu. Co dokładnie przygotował dla nas Kamil labudda?

Budda rozdaje auta o łącznej wartości ponad 3 miliony złotych..

Filmy z „rozmachem” na YouTube nie robią już na nas wielkiego wrażenia. Bardzo często jesteśmy świadkami przedsięwzięć, których realizacja wymaga dużej ilości pieniędzy.Regularnie mamy do czynienia z publikacją zawartości rodem z zachodu. Nie jest to jednak codzienność dostać możliwość wygrania loterii której główną nagrodą jest samochód za ponad milion złotych lecz ten twórca internetowy pokazuje że można, i organizuje dla nas kolejną loterię.

Budda słynie z tego że jego treści są dość nietypowe. Zbliża się nawet kinowy film w którym Kamil zagra jedną z głównych ról. Jego kontent głównie kręci się w okół szeroko pojętej motoryzacji. Choć skupił się głównie na samochodach, to jego grono odbiorców nie ogranicza się tylko do fanów motoryzacji co pokazuje na swoich filmach. Jakie są więc szczegóły loterii organizowanej przez Buddę?

Biorąc udział w loterii możemy wygrać luksusowe i sportowe podkręcone przez zawodowych tunerów samochody. Nagrody główne to: BMW M3 Touring, Toyota Supra MK5, Audi RS6 C8 oraz Mercedes-AMG A45. Jak by tego było mało do wygrania są jeszcze trzy sztuki BMW E46 odbudowane od podstaw i przerobione do startu w zawodach drift. Pierwsze cztery samochody są zupełnie nowe, kupione w salonie.

Budda rozdaje auta o łącznej wartości ponad 3 miliony złotych

Pula loterii buddy- 36 biorących udział może wygrać!

Nagrody może się spodziewać aż 36 osób które kupią choć jeden los. Oprócz samochodów do wygrania prawdopodobnie będą to konsole, smartfony czy sprzęt gamingowy. Loteria ruszy od 11 listopada o godzinie 14.00. Wtedy będzie możliwość kupna losów w których zestawie dostaniemy e-booka. Rozdanie oraz losowanie nagród odbędzie się na transmisji na żywo na platformie YouTube.

Nagroda główna w loterii organizowanej przez Buddę- podwójne zwycięstwo

Najbardziej szczęśliwy będzie zwycięzca głównej nagrody ponieważ otrzyma aż dwa pojazdy- BMW M3 Touring (854 tys. zł) oraz Mercedes-AMG A45 (452 tys .zł). Wydaje mi się że ta akcja przebije wszelkie możliwe oczekiwania co do zainteresowania i ilości chętnych do wzięcia udziału ze względu na to, że to może być jego ostatnia loteria. Zobacz nasz poprzedni artykuł Znana piracka strona zlikwidowana.

Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz